GAISMAS AILE

 

VEIKSMES IENĀKŠANAS VĒRTĪBA

Cerības sasniegtas. Bet vai tiešām tā ir veiksme ? Vai tiešām cerību piepildīšanās sniedz šo veiksmes sajūtu ? Bailes, ka neizdosies, aptumšo pašu ceļu uz cerību piepildīšanos. Dari ko darīdams, taču prāts vienmēr ceļ robežas. Cerības sauc, šaubas bremzē.

Veiksmi Visums sūta pavisam vienkārši. Tieši tajā brīdī, kad cerību vairs nav. To vairs nav, jo šaubas un bailes, ka viss velti, tās pārvērtušas par tukšumu sirdī. Gaita dzīves ceļos šīs cerības ir izdomājusi un padarījusi par to, kas jāsaņem, par to kas iegūstams.

Dalība veiksmes sasniegšanā dalās uz pusēm – 50/50. Varbūt kādam liekas, ka viss ir viņa paša ziņā ? Varbūr, kādam liekas, ka visu nosaka viņa prāts ? Daudz reiz tā varētu arī izskatīties. Bet tiešām – tikai izskatīties. Visums vienmēr visam stāv klāt. Dievs visam stāv klāt – ja tā labāk kādam patīk.

Atskārsme, ka lietas nenotiek pēc prāta, nāk smagi. Tā skar viscerīgākajā brīdī. Tā skar sazeļot sirdī kā izmisums. Taču kur izmisums, tur spēks tam stāties pretīm. Un tieši tad nāk talkā Visums. Un tieši tad cerības var sākt īstenoties. Tā nav vienmēr. Taču zināšanu apgūšanai izmisums dažreiz ir labākā zāles.

Veiksme var tad ienākt pa atvērtām durvīm, jo priekšā nestāv prāts, kurš durvis bija izlēmis atvērt tikai viņa paša domu veidojumiem.

Ieskaties sevī... Saredzi kurā vietā stāv tavs prāts... Laid to Visumā plašumā... Un veiksmes durvis atvērsies pašas...

Saziņas pieraksts
Senžermēns - Austra

2015-05-30 01:59          Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ