GAISMAS AILE

 

GAISMAS VĒRTĪBA


Gaišs visapkārt – gaišs, taču tam vēl ir jānotic, tas vēl sevī pilnībā ir jāsajūt. Tas vēl jāsaredz un jāsatausta...Gaisma ir viss, un to var sajust visos veidos.  Ieskatīties tai acīs – to arī var izdarīt....Un gaišāk tad kļūs, vēl gaišāk...Varbūt, ka esība meklē ceļu uz gaismu ?...Varbūt, ka tā iet tieši blakus gaismai ?...Varbūt, ka sevi jāsajūt kā pašu gaismu ? ...

...
2018-03-26 20:42  |  Skatīts: 605x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


IEVĒROTO PĀRMAIŅU VĒRTĪBA


   

Gaisma reizēm iespīd arī vistumšākajā stūrī. Gaisma pati atrod ceļu kā tur nokļūt. Iespīd , lai atrastu tur sastingušas lietas. Vairo sevi caur sastingušo lietu kustināšanu. Gaisma iededz sastingumā pārmaiņu gaitu.
Saskaņo pārmaiņas ar patieso Dvēseles būtību. Gaisma atbrīvi Dvēseli no sastingušajām sāpēm. Dvēsele to izpauž caur saskaņas veidošanu ar ap sevi sastaptajām izpausmēm.       Tām izpausmēm, kuras virza citas Dvēseles savā pārmaiņu ceļā.
...
2016-01-11 22:48  |  Skatīts: 832x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


AIZSTĀŠANAS VĒRTĪBA


 

  

 

Dažreiz var likties, ka viss ir tikai atklāti tiešs.

Aizstāšana kā dzīves risinājums netiek pieminēts.

Viena situācija, notikums, lieta, arī kādas sava noteikta veida attiecības var tikt aizstātas ar citām.

Var un drīkst būt aizstātas ar citām.

To paredz Visuma likumi.

...
2015-12-03 22:31  |  Skatīts: 827x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


SASTAPTĀ SKATIENA VĒRTĪBA 

Acis ir Dvēseles spogulis. Un Dvēsele nemelo. Tā stāsta visu par visu – kas bijis, kas ir un kas būs. Visu – kā patiesībā...

Un ieskatoties sastaptajās acīs saņemam visas atbildes. Var skatīties un tās saprast. Var skatīties, bet tās nepamanīt...

Sastaptais skatiens. Vai tas bija pazīstams skatiens ? Vai tas bija nejauša garāmgājēja skatiens ? Dažādi var būt - dažādiem skatieniem ir paredzēts sastapties.

Arī nejaušs garāmgājējs savā skatienā var paust svarīgas atbildes. Svarīgas kā pati dzīve.

...
2015-10-21 04:56  |  Skatīts: 849x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


DOTĀ SOLĪJUMA VĒRTĪBA
Dotais solījums. Gaišs solījums vai tumšs solījums. Brīvs solījums vai uzspiests solījums. Solījums no sirds vai solījums, kurš ar varu vai viltu panākts.
Atšķirīgi solījumi. Atšķirīgi to devēji.
Tas, kā tiek dots solījums, ver durvis likteņa lēmumiem. Katram solītājam savs likteņa lēmums. Tam, kurš vēlējās panākt kādu solījumu, arī tam būs savs likteņa lēmums. Tāds ir Visuma viedais likums. Tiem, kuri dod solījumus svarīgi pildīt brīvās gribas solījumus. Tos solījumus, kurus izvēlējies dot pats no sevis, no savas sirds. Visums paredz to pildīšanu. Un paredz likteņa balvu par pildīšanu.
...
2015-09-08 18:12         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


VĒLĒTĀS SATUVINĀŠANĀS VĒRTĪBA
Vēlētā satuvināšanās – vēlēta saprašanās gaita. Gaita uz turieni, kur satiekoties, notiek sevis apzināšanās kopā ar kāda cita sevis apzināšanos.
 
Cerības nāk un aiziet. Tās sajaucas savā starpā. Tās sagrauj viena otru.
...
2015-08-10 18:46         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


GATAVĪBAS VĒRTĪBA
     Gatavība kaut kam – kam beidzot jānotiek kādā dzīvē. Gatavība tam, kam pienācis laiks. Vīsīstākais brīdis. Sevis saprašanas laiks. Tas veras vienā mirklī un strauji. Gatavība nepazīst šaubu. To vienkārši vairs nav. Visas zināšanas ir sagājušas kopā apziņas augstākajā punktā. Tā brīža tās gatavības visaugstākajā punktā.

     Apziņa dara brīnumu lietas gatavības brīdī. Veras saprašana par lietām un vietām. Saprašana – kādas nebija agrāk. Iestājās absolūtais saskaņas brīdis sevī ar sevi. Veidojas vēlme visu izzināt ar sirdi. Tas tiešām ir visīstākais gatavības brīdis.

...
2015-07-11 02:33         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


ATPAZĪSTAMĪBAS VĒRTĪBA
 Iestājies sajūtu laiks – varēšana zināt visu, kas skar telpu, kura virmo visapkārt. Gatavība saprast, kas tur virmo.Varēšana ieraudzīt to, kas slēpts acīm.

     Vairs nav iespējams sevi rādīt kā kaut ko neredzamu, neatpazīstamu...
Visas drānas, kuras slēpa īstenību ir kritušas.Visas lietas, kuras sedza notikumu patieso jēgu – izzudušas.
...
2015-07-07 02:19         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


VEIKSMES IENĀKŠANAS VĒRTĪBA

Cerības sasniegtas. Bet vai tiešām tā ir veiksme ? Vai tiešām cerību piepildīšanās sniedz šo veiksmes sajūtu ? Bailes, ka neizdosies, aptumšo pašu ceļu uz cerību piepildīšanos. Dari ko darīdams, taču prāts vienmēr ceļ robežas. Cerības sauc, šaubas bremzē.

Veiksmi Visums sūta pavisam vienkārši. Tieši tajā brīdī, kad cerību vairs nav. To vairs nav, jo šaubas un bailes, ka viss velti, tās pārvērtušas par tukšumu sirdī. Gaita dzīves ceļos šīs cerības ir izdomājusi un padarījusi par to, kas jāsaņem, par to kas iegūstams.

...
2015-05-30 01:59         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


ZAUDĒTĀ ATGŪŠANAS VĒRTĪBA


      Vasaras vakars.Vasaras skurbums. Vasaras kaisle visā būtībā.

      Vairs nav tās vasaras. Tā vasara aizvēra savas durvis tā arī neiesākusies. Varēja būt, bet nebija. Kāds sabradāja visas puķes.Tās, kuras bija jau uzziedējušas un tās, kuras vēl tik gatavojās ziedēt. Atnāca, izlēma, ka visam jābūt tā, lai sevi sajustu par situācijas noteicēju, lai sevi sajustu kā vēlmju elku, iezvēla ar savu iedomības zābaku pa puķēm – tā gaidoši, tā ar izsmieklu sejā.- „ Puķēm šeit nav vietas.Šeit ir jābūt stingriem ierobežojumiem. Lai gan vispār jau puķēm nav ne vainas, - bet tikai ne šeit un ne tā kā tās zied.”

...
2015-05-20 02:39         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | 1 [2] [3] |