GAISMAS AILE

 

GATAVĪBAS VĒRTĪBA
     Gatavība kaut kam – kam beidzot jānotiek kādā dzīvē. Gatavība tam, kam pienācis laiks. Vīsīstākais brīdis. Sevis saprašanas laiks. Tas veras vienā mirklī un strauji. Gatavība nepazīst šaubu. To vienkārši vairs nav. Visas zināšanas ir sagājušas kopā apziņas augstākajā punktā. Tā brīža tās gatavības visaugstākajā punktā.

     Apziņa dara brīnumu lietas gatavības brīdī. Veras saprašana par lietām un vietām. Saprašana – kādas nebija agrāk. Iestājās absolūtais saskaņas brīdis sevī ar sevi. Veidojas vēlme visu izzināt ar sirdi. Tas tiešām ir visīstākais gatavības brīdis.

     Gatavība ietver sevī saprašanu, kas darāms tālāk. Pilnu saprašanu. It kā jau sen tas ir bijis zināms. Gribēšana darīt saskan ar zināšanu darīt. Varēšana darīt saskan ar spēju darīt. Viss saskan. Viss saplūst vienā punktā. Tas punkts jau arī ir gatavība. Tam punktam ir jāsāk raisīties vaļā. Gatavība raisa visu vaļā. Viss notiek saskaņā ar gatavību risināt to lielo KAUT KO.

     Visam ir savs gatavības laiks. Tikai visbiežāk mēs paši attālinām šo gatavības laiku. Mēs paši ar savu iedomāto attieksmi, ar saviem prātojumiem – kā tas varētu būt un kā tam vajadzētu būt.

     Apzināti gatavību nesasniegt. Tā mēs varam sasniegt tikai iespaidu, ka esam gatavi.

     Īsta gatavība veidojas no saprastu lietu kopuma. Varbūt spēsim sajust savu gatavību, tad ļausim sev saprast lietas. Tās lietas , kuras veidos mūsu gatavību.

     Katrai gatavībai savas lietas. Lai top lietas, kuras veidos gatavību. Lai veras apziņa savai kārtējai gatavībai.Vienosimies sevī ar gatavību uzsākt, darīt un padarīt.

 

Gaišu izdošanos !

Saziņas pieraksts

ES Kraijons - Austra

2015-07-11 02:33          Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ